Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93, 94  Další 
Zaslat odpověď

Strana 91 z 94
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 8:30   Citovat  

Untouchable napsal:
Už jsem se taky ptal. Taky mě to vytáčí, když mi to zaprasí čerstvě umyté auto Velmi šťastný ... Dle infa z hondy nechat zaslepit uplně, to je jediná možnost.

já to dělám tak, že tam leju méně kapaliny.. je tam čidlo a když kapalina dochází, tak stříká jen okno.. hold ji častěji doplňuji Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 9:43   Citovat  

Proste vytahnete příslušnou pojistku v motorovem prostoru...

Stejne třeba auto zapinani svetel, je protože denní sviceni, u nas v CR nepouzitelne. Ale když nechcete porad rucne zapinat svetla, nechte prepinac na auto a zakryjte nejakou paskou prislusny sensor u vnitřního zpětného zrcatka... Bude se vam to samo zapínat automaticky, i když je venku svetlo.
   Návrat  
DannyK je teď offline  DannyK
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 12:44   Citovat  

krtekm napsal:
Proste vytahnete příslušnou pojistku v motorovem prostoru...

Stejne třeba auto zapinani svetel, je protože denní sviceni, u nas v CR nepouzitelne. Ale když nechcete porad rucne zapinat svetla, nechte prepinac na auto a zakryjte nejakou paskou prislusny sensor u vnitřního zpětného zrcatka... Bude se vam to samo zapínat automaticky, i když je venku svetlo.

No ale pak v noci bude svítit pořád dálkovýma i když pojedou okolo auta... to ten problém moc neřeší.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 14:24   Citovat  

Ja tohle nepouzivam, ale ted uplne nechapu proc by mel sviti dalkacema? Auto zapina potkavacky, nebo si to resi i dalkace?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 16:17   Citovat  

Dle palubního počítače bych měl aktuálně vyměnit palivový filtr (v rámci klasického servisu).. jaký tam dát? na autodílech jsou 2 trochu odlišné modely:

palivový filtr
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 17:00   Citovat  

jakubM napsal:
Dle palubního počítače bych měl aktuálně vyměnit palivový filtr (v rámci klasického servisu).. jaký tam dát? na autodílech jsou 2 trochu odlišné modely:

palivový filtr

máš vlastní diagnostiku nebo ti to někdo dělá?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 17:06   Citovat  

needs napsal:
máš vlastní diagnostiku nebo ti to někdo dělá?

na to je potřeba diagnostika??
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 18:06   Citovat  

engine napsal:
Tak jsem to dneska ještě zkoumal a jedno světlo tlumí opožděně. V rozmezí cca 10-30 sekund po přepnutí páčkou na tlumený. Nesetkal jste se s tím někdo? video tu

Jinak ten automat nepoužívám, nedá se na to spolehnout a nemám na to nervy. Jestli se ty čočky u některý výbavy umí natáčet do zatáček nevím, já mám (Type-S) na boku světel takový "lampičky", který se rozsvěcujou podle natočení volantu nebo při vyhozeným blinkru. Při zpátečce se rozsvítí obě dvě.

Podle mě budeš mít špatný elektromagnet, nebo řídící jednotku xenonu. Vyzkoušel bych prohodit ty jednotky. Pokud to pujde
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 18:08   Citovat  

jakubM napsal:
na to je potřeba diagnostika??

no já se dozvěděl až na hondě že je potřeba měnit filtry a dělat ventily.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 20:53   Citovat  

needs napsal:
no já se dozvěděl až na hondě že je potřeba měnit filtry a dělat ventily.

tak mě PP na budíkách ukázal, že se blíží servis "A4", což dle servisky je výměna oleje, pal. filtru a svíček..
   Návrat  
PaloSV je teď offline  PaloSV
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 21:00   Citovat  

Zdravím chlapi, dnes som bol na STK a na moje prekvapenie ľavá zadná brzda slabota, musím dať do poriadku a do 2 mesiacov na opravnú TK. Emisie parádne. Pred 1,5 mesiacom som všetko čistil a premazal, piesty a čapy chodili v pohode, manžety boli tiež OK, no mám tam vzadu ešte pôvodné kotúče a dosky, 160 tisíc km, 8 rokov. Chcem preto objednať opravné sady s manžetami, kotúče a dosky, tak či by ste poradili, do čoho ísť. Sú tam die debilné kotúče disk s bubnom. Čo zobrať, ZIMMERMANN, TRW alebo TEXTAR? Pozeral som na rusov, tak tí najčastejšie dávajú Zimmermann/Zimmermann alebo disky Zimmermann a dosky TRW. Poradíte niečo?

Dík, Palo
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 21:29   Citovat  

jakubM napsal:
tak mě PP na budíkách ukázal, že se blíží servis "A4", což dle servisky je výměna oleje, pal. filtru a svíček..

tak ja vyčetl jen servisní klíč a počet km do servisu.A jak jsi to odstranil když to vyměníš sam.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 21:38   Citovat  

needs napsal:
tak ja vyčetl jen servisní klíč a počet km do servisu.A jak jsi to odstranil když to vyměníš sam.

otočíš klíček do druhé polohy, navolíš si ten servis, dloooooouho podržíš "reset", šipkou nahoru zvolíš volbu a potvvrdíš opět resetem
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 22:09   Citovat  

jakubM napsal:
otočíš klíček do druhé polohy, navolíš si ten servis, dloooooouho podržíš "reset", šipkou nahoru zvolíš volbu a potvvrdíš opět resetem

Díky to jsem nevěděl.čekaji mne ventily ty necham servisu ale jinak malé věci odstraním.

Jinak maska přestříkaná.Sice narazník musel dolů ale nebylo to tak složité.

20190104_160132.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20190104_160132.jpg, 1.2 MB
   Návrat  
Untouchable je teď offline  Untouchable
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 13:47   Citovat  

Ahoj.
Nemate nekdo 2din dotykovku dodelavanou do typeS? Chtel bych neco objednat, moznosti i jsou, ale prvni zjistuju zda ma nekdo zkusenosti.

Diky
   Návrat  
maverick je teď offline  maverick
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 14:00   Citovat  

PaloSV napsal:
Zdravím chlapi, dnes som bol na STK a na moje prekvapenie ľavá zadná brzda slabota, musím dať do poriadku a do 2 mesiacov na opravnú TK. Emisie parádne. Pred 1,5 mesiacom som všetko čistil a premazal, piesty a čapy chodili v pohode, manžety boli tiež OK, no mám tam vzadu ešte pôvodné kotúče a dosky, 160 tisíc km, 8 rokov. Chcem preto objednať opravné sady s manžetami, kotúče a dosky, tak či by ste poradili, do čoho ísť. Sú tam die debilné kotúče disk s bubnom. Čo zobrať, ZIMMERMANN, TRW alebo TEXTAR? Pozeral som na rusov, tak tí najčastejšie dávajú Zimmermann/Zimmermann alebo disky Zimmermann a dosky TRW. Poradíte niečo?

Dík, Palo

já už dávam jen zimmerman po všech těch brembách a trw... jak kotouče tak desky, spokojenost. na zadku mám kotouče blue print, páč zimermany nebyly. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 15:44   Citovat  

PaloSV napsal:

Dík, Palo

Já jsem dal na zadek BREMBO, kotouče i destičky. Byla dobrá cena.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 17:14   Citovat  

Včera večer som o tom trochu čítal, TRW vraj nič moc, žerú disky a škrípajú, viacerí to písali. Pochvaľujú si aj kombináciudisk Zimmermann a dosky Ferodo, Jurid/Jurid.
A je nejaký rozdiel medzi Akebono a Nissin brzdovým sysémom, lebo dal som vyhľadávať platničky podľa OEM čísla a sú tam dve čísla: odkaz
a napr. 43022-TL0-G51 Ferodo, Jurid, Brembo sú Nissin a Textar, TRW zase Akebono a 43022-TL0-G50 Zimmermann tiež Akebono.
   Návrat  
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 17:43   Citovat  

PaloSV napsal:
Včera večer som o tom trochu čítal, TRW vraj nič moc, žerú disky a škrípajú, viacerí to písali. Pochvaľujú si aj kombináciudisk Zimmermann a dosky Ferodo, Jurid/Jurid.
A je nejaký rozdiel medzi Akebono a Nissin brzdovým sysémom, lebo dal som vyhľadávať platničky podľa OEM čísla a sú tam dve čísla: odkaz
a napr. 43022-TL0-G51 Ferodo, Jurid, Brembo sú Nissin a Textar, TRW zase Akebono a 43022-TL0-G50 Zimmermann tiež Akebono.

Jestli ti to nějak pomůže ?? Jsou to starý ročníky, ale.....
tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 18:08   Citovat  

Carlos66 napsal:
Jestli ti to nějak pomůže ?? Jsou to starý ročníky, ale.....
tudy odkaz

Díky, tak podľa tých fotiek strmeňov, máme (alebo aspoň ja: CU2/2.4/MT podľa VIN 2009) vpredu akebono, vzadu nissin přátele OK

EDIT: Tak som z toho zase jeleň. Je možné použiť aj Akebono aj Nissin? Napr. ten rusák tam dal Textar a to je Akebono, ale ten strmeň by mal byť Nissin. Nemám garáž a je tu brutálna zima aby som zhodil koleso a pozrel, či je na strmeni nejaká značka

EDIT2: Tak je to potvrdené, 2,4 vzadu kotúče s bubnom pre ručnú, piest sa neskrutkuje dnu ale zasúva, majú Nissin systém

Strmen zadny.jpg

Strmen zadny.jpg, 532.35 kB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 11:01   Citovat  

máte někdo info, na kolik vyjdou origo silentbloky předních spodních ramen? odmítli mi udělat geometrii, že jsou špatné a neorigo asi nevydrží moc dlouho ne? + bych s tím udělal i tyčky a uložení stabíku
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 11:14   Citovat  

Kouknu se ti do faktury, jak budu doma. Urcite vem jen original! Na US forech pisou, ze i ty vydrzi třeba jen 70k km. Ja je nemel nejak moc spatne, ale rozdil po vymene byl hodne znat. Vůbec ten podvozek mi prijde strasne citlivej na cokoliv jen trosku nacatyho! Kdybych mel zbytecny prachy, hned bych bral original nove tlumice, i když asi ještě něco snesou! Musim je nechat alespoň proměřit...
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 11:29   Citovat  

Silentbloky určitě origo nebo performance, na A8g jsem je zatím neřešil, ale u c7g (stejný systém) jsem dával druhovýrobu (TRW, Febi) a byli po 20t km v háji. Takže jsem dal PUR červený strongflexy (komplet přední náprava + před a zad uložení stabilizátoru) a mam na dlooooouho pokoj za půlku ceny originálu. Komfort zachovany a náprava tužší. Na 8g je oficiálně nemaji, ale myslím že to s nimi půjde dohodnout.
   Návrat  
engine je teď offline  engine
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 18:11   Citovat  

MSX napsal:
Podle mě budeš mít špatný elektromagnet, nebo řídící jednotku xenonu. Vyzkoušel bych prohodit ty jednotky. Pokud to pujde

Elektromagnet ovládá tu clonku? Ten je přímo v tom světle?
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.1.2019 , 20:33   Citovat  

engine napsal:
Elektromagnet ovládá tu clonku? Ten je přímo v tom světle?

Hmm tak to netuším. Bude ,ale podle mě v tom světle.
Zkus napsat třeba na xenny.cz repasují a opravují světla. Třeba ti poradí konkrétněji.

mrkni sem tudy : Světla
   Návrat  
vojtekgruka je teď offline  vojtekgruka
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 14:54   Citovat  

Ahoj všem,
po delší době zase otravuji Velmi šťastný .. pořídil jsem si nové červený znaky Honda, Vepředu i vzadu to mám vyměněné, ale nejsem si jistý jak vyměnit Honda znak na volantu. Díval jsem na youtube a tam to nalepili na sprosťáka na ten starý znak. Pokud máte někdo zkušenosti, budu rád za radu. Dík VTEC

volant.png

volant.png, 192.52 kB
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 10:05   Citovat  

vojtekgruka napsal:
Ahoj všem,
po delší době zase otravuji Velmi šťastný .. pořídil jsem si nové červený znaky Honda, Vepředu i vzadu to mám vyměněné, ale nejsem si jistý jak vyměnit Honda znak na volantu. Díval jsem na youtube a tam to nalepili na sprosťáka na ten starý znak. Pokud máte někdo zkušenosti, budu rád za radu. Dík VTEC

Ano, lepí se přes ten starý znak. Já jsem si originál blbec omylem odřel, takže jsem to složitě řešil, že jsem vyoperovával ten znak původní. Jeznže ten značek drží na cca 8-mi nožičkách, který musíš odřezat třeba skalpelem a je to opruz aby se nepoškodilo nic okolo. To že se lepí ten nový přes ten starý jsem zjistil až když mi dorazil z japonska Velmi šťastný Já teda nedával s červeným podkladem, ale normálně s černým, abych trochu zachoval originalitu, ale princip je stejný. Pořádně odmasti a dej ho přes. Úsměv
   Návrat  
vercetti82 je teď offline  vercetti82
PříspěvekZaslal: 16.1.2019 , 10:39   Citovat  

CZ/SK servisny manual accord 8g ma niekto v pdf formate? neviem to nikde najst na webe, iba EN verzie
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2019 , 20:19   Citovat  

vercetti82 napsal:
CZ/SK servisny manual accord 8g ma niekto v pdf formate? neviem to nikde najst na webe, iba EN verzie

Ja se spokojím i s anglickou verzí pokud je to pro evropského accorda. Já akorád našel manuál 8G US verzi v EN.
   Návrat  
I♥Honda je teď offline  I♥Honda
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 16:02   Citovat  

Chlapci Accord R20a3 jede na 3 válce a hlásí v Torque chybu P0303 – Cylinder 3 -misfire detected. Prohodil jsem vstřiky 3 a 4 a hlásí furt 3 válec, cívkou ani svíčkou to není jakmile se přepne na plyn tak běží parádně. Už nevím po čem jít děkuji
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93, 94  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina